Active Studio - Lektoři

Ahoj, jmenuji se Barča a  v ACTIVE Studiu se budeme potkávat na lekcích Trampolínek a Problémových partií. Dále se těším na všechny ranní ptáčata každý pátek v 6:45 na RANNÍ Tabatě. Přijďte si semnou zamakat a věřte, že budete odcházet příjemně unavení, psychicky uvolněný a nastartovaný na nový den.

Ahoj, mé jméno ja Danča a v ActiveStudiu se na Vás těším při lekcích Trampolínek. 

Ahoj, mé jméno je Iva Fošumová a potkat se semnou budete moci prakticky na všech lekcích. Nicméně to co je mně osobně nejblíže jsou lekce převážně aerobního typu (Cardio Dance Aerobik, Total Body, Step Total Body) a lekce BOSU (BOSU klasické a BOSU Balance). Dále se věnuji i tréninku dětem od 3 let, kde mým hlavním cílem je, aby pro děti byl sport a tanec zábavou a rozvíjeli tak svůj talent nenásilnou formou.

Ahoj, jmenuji se Kateřina Hebíková a v ACTIVE Studiu se specializuji na lekce DANCE AEROBIKU a BOSU.

Ahoj, jmenuji se Kateřina Konečná a budete se semnou moci potkávat na lekcích TRX/PUMP, TRX a BOSU/PUMP. Těším se na Vás a to každou sobotu ráno, neděli večer a čtvrtek odpoledne.

Ahoj, mé jméno je Katka a v ACTIVE Studiu  mne budete moci vidět na lekcích Břišní PEKÁČ, SEXY Zadek. Mimo tyto lekce ještě povedu taneční kurzy pro děti a to každý ČTVRTEK od 17:00 - 18:00! 

Ahoj, mé jméno je Martina Rojíčková a mou vášní a specializací jsou lekce v ACTIVE Studiu lekce JÓGY. Každou neděli bych Vás srdečně pozvala a provedla lekcí JIN JÓGY. Přijďte si odpočinout od každodenních starostí do místa, které provoní vonné tyčinky a rozsvítí světlo z vonných svíček

Ahoj, mé jméno je Renata a nově od září 2018 povedu lekce v ACTIVE Studiu VERTEX Fitness. Specializuji se na lekce Břišní PEKÁČ, SEXY Zadek, TRX, Piloxing, Move To Dance a potkávat se budeme moci i na lekcích FIT Mamky na MATEŘSKÉ. Těším se až se potkáme a dáme si společně do těla.

Ahoj, jmenuji se Žakelína a v Active Studiu Vás provedu lekcemi: MTV Dance, Piloxing Knockout, Problémové partie. 

Děkujeme za podporu:

 

HEAT Studio, Rudolfovská 85, České Budějovice

ACTIVE Studio, J. Opletala 20, České Budějovice