Co je H.E.A.T.?

H.E.A.T. Program je anglická zkratka pro aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem.

Cvičení probíhá na mechanických pásech, které poháníte vlastní silou. Lekce H.E.A.T.Programu vychází především z chůze, která je pro lidské tělo nejpřirozenějším a nejzdravějším pohybem. Díky nastavitelnosti a snadné manipulaci pásu, je lekce určena pro širokou veřejnost bez rozdílu věku, pohlaví či fyzické kondice.

Proč právě H.E.A.T.Program?
- zvládne ho naprosto každý
- přírozený a zdravý pohyb
- za jednu lekci spálíte až 800 kcal
- tvaruje postavu
- zvyšuje kondici a vytrvalost
- má přiznivý vliv na lymfatický systém a snižuje celulitidu
- naučí Vás milovat a ovládat své tělo

Lekce jsou rozděleny podle náročnosti a požadovaného cíle. 

H.E.A.T. Program REDUKČNÍ
Lekce zaměřená na spalování tělesného tuku. Čeká Vás 45 minut kondiční chůze mírné a střední intenzity. Kontrola srdeční tepové frekvence, talk test = schopnost při lekci mluvit a pravidelně dýchat do plných plic. Lekce je doporučena všem začátečníkům a lidem po nemoci a úrazech. 

H.E.A.T. Program WORKOUT
Silovější a intenzivnější lekce určená už pro mírně pokročilé klienty. Čeká Vás 40 minut kopcovitého terénu, střední a vyšší intenzita kondiční chůze + 20 minut posilování větších svalových skupin.

H.E.A.T. Program Kondiční
Lekce určená pro pokročilejší klienty. Střední až vyšší intenzita lekce. Z kondiční chůze přechod do běhu a do vyšších kopců. Lekce opět ve 45 minutách a s 5 minutovým základním strečinkem. 

H.E.A.T. Interval
Lekce určená pro širokou veřejnost. Střední až vyšší intenzita lekce. Lekce je intervalového typu. Rychlé tempo střídá pomalé a naopak. Časové úseky o maximální intenzitě střídají časové úseky o relaxačním a vycházkovém tempu. Skvělá lekce pro nastartování metabolismu a procesu spalování. 

V případě, že nevíte jakou lekci zvolit, neváhejte a informujte se na info@vertexfitness.cz nebo na telefonní číslo 774 963 714, rádi Vám se vším ochotně poradíme.

Děkujeme za podporu:

 

HEAT Studio, Rudolfovská 85, České Budějovice

ACTIVE Studio, J. Opletala 20, České Budějovice