HEAT Studio - Lektoři

Mé jméno je Barča a specializuji se na HEAT Tvarování a HEAT Cardio.

Ahoj, jmenuji se Dana Doubravová a provedu Vás lekcí každé pondělí od 16 hod. Těším se na Vás.

Ahoj, jmenuji se Denisa a vedu lekce v HEAT Studiu se zaměřením a specializací na HEAT Redukční. Lekce je vhodná naprosto pro každého bez rozdílu věku, či fyzické kondice. Přijďte si semnou užít super 50 minut redukční chůze. Budu se na Vás těšit.

Ahoj, jmenuji se Iva Fošumová a budete se semnou moci setkat na lekcích H.E.A.T.Programu.

CERTIFIKACE a SPECIALIZACE

Ahoj, mé jméno je Jana a v HEAT Studiu VERTEX Fitness vedu především podvečerní lekce. Potkat se budeme moci v úterý, ve čtvrtek a v neděli. Vedu lekce všech typů - od Kondičních, Redukčních - přes kombinaci HEAT Programu s posilováním (HEAT Tvarování). HEAT Program je pro mne jako droga, skvěle si díky němu udržuji postavu a čistou mysl. Přijďte si semnou užít lekci dle Vaší libosti a já věřím, že budete odcházet spokojení a uvolnění, stejně jako já.

Ahoj, jmenuji se Katka Faměrová a v HEAT Studiu  VERTEX Fitness se specializuji hlavně na HEAT Redukční a na HEAT Tvarování. Mým cílem je připravit lekce takovým způsobem, aby lekce byla vhodná jak pro pokročilé, tak pro naprosté začátečníky. Lekce připravuji v redukčním / spalovacím pásmu a každou lekci se snažím dělat jinou! Jen tak nás HEAT Program nikdy nepřestane bavit a každá lekce pro nás bude zážitkem.

Ahoj, jmenuji se Katka a v HEAT Studiu se budeme potkávat hlavně o víkendu. Zaměřila jsem se na ranní lekce v sobotu a v neděli. V sobotu se zaměříme na HEAT Redukční, odkud jediné tričko neodejde suché a v neděli ráno si dáme HEAT Tvarování, kde mimo redukčních 45 minut chůze připojíme ješttě 15 minutové posílení problémových partií. Těším se na Vás, tak šup šup - zarezervuj si svou lekci ještě dnes v sekci ROZVRH - HEAT Studio! 

Ahoj, jmenuji se Renata Langová a od září 2018 se budeme moci potkávat na lekcích v HEAT Studiu VERTEX Fitness. Každé pondělí v podvečer a čtvrtek ráno Vás provedu lekcema HEAT Programu. Mým cílem je, abyste si na lekcích pořádně zamakali, vyčistili si hlavu od každodenních starostí a hlavně, abyste se bavili. Těším se na Vás.

Ahoj, jmenuji se Terka a HEAT Program je moje vášeň. Mám ráda všechny typy lekcí a proto se budeme moci potkávat od Kondičních, přes posilovací až po Redukční lekce. 

Ahoj, mé jméno je Veronika Chrástková a mou specializací jsou Redukční lekce HEAT Programu. Potkávat se budeme moci na lekcích v HEAT Studiu a to každé úterý a pátek v odpoledních hodinách.

Děkujeme za podporu:

 

HEAT Studio, Rudolfovská 85, České Budějovice

ACTIVE Studio, J. Opletala 20, České Budějovice