O studiu - H.E.A.T. Studio

H.E.A.T. Studio na Rudolfovské tř. působí od května 2016. Studio je vybavené profesionálními pásy značky Maxerrunner určených výhradně na lekce H.E.A.T. Programu. 

Lekce zde probíhají skupinově o maximální účasti 10 klientů. Studio zajišťuje pro klienty maximální individuální přístup při lekcích, které jsou vedené speciálně vyškolenými instruktory. 

H.E.A.T.Studio je přístupné pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy. Jediné omezení a doporučení je brát děti ve věku 8 a více let. 

Snažíme se, aby H.E.A.T.Studio bylo příjemným místem pro Vás klienty a proto pracujeme na 100% vybavenosti a servisu od sociálního zázemí, šaten až po samotné vedení lekce.

Zaručujeme kvalitu a profesionální přístup za rozumné ceny.  U nás nemusíte uzavírat žádná členství ani podepisovat roční vstupy. Registrace na lekce probíhá ZDARMA a je přístupná pro stálé i nové klienty bez rozdílu. 

Proto pokud váháte a nevíte kde začít s aktivním životním stylem, začněte u nás. Začněte chůzí. H.E.A.T.Program je nejzdravější a nejpřirozenější pohyb pro Vaše tělo. 

Děkujeme za podporu:

 

HEAT Studio, Rudolfovská 85, České Budějovice

ACTIVE Studio, J. Opletala 20, České Budějovice