Akce

Iva Fošumová

Ahoj, mé jméno je Iva Fošumová a potkat se semnou budete moci prakticky na všech lekcích. Nicméně to co je mně osobně nejblíže jsou lekce převážně aerobního typu (Cardio Dance Aerobik, Total Body, Step Total Body) a lekce BOSU (BOSU klasické a BOSU Balance). Dále se věnuji i tréninku dětem od 3 let, kde mým hlavním cílem je, aby pro děti byl sport a tanec zábavou a rozvíjeli tak svůj talent nenásilnou formou.

Dana Doubravová

Ahoj, mé jméno ja Danča a v ActiveStudiu se na Vás těším při lekcích Trampolínek. 

Kateřina Marková

Ahoj, mé jméno je Katka a v ACTIVE Studiu  mne budete moci vidět na lekcích Břišní PEKÁČ, SEXY Zadek. Mimo tyto lekce ještě povedu taneční kurzy pro děti a to každý ČTVRTEK od 17:00 - 18:00! 

Pavla Píglová

Ahoj, jmenuji se Pavla Píglová a potkat mne budete moci na lekcích PowerYogy.

Kateřina Konečná

Ahoj, jmenuji se Kateřina Konečná a budete se semnou moci potkávat na lekcích TRX/PUMP, TRX a BOSU/PUMP. Těším se na Vás a to každou sobotu ráno, neděli večer a čtvrtek odpoledne.

Žakelína Flíčková

Ahoj, jmenuji se Žakelína a v Active Studiu Vás provedu lekcemi: MTV Dance, Piloxing Knockout, Problémové partie. 

Dana Freudenschussová

Ahoj, jmenuji se Dana a specializuji se na vedení lekcí FIT MAMKY na MATEŘSKÝ. Každý čtvrtek od 10:00 - 11:00 si budeme moci dát společně do těla. Mimo tyto lekce se můžeme ještě setkat na lekci Problémových partií, každý ČTVRTEK od 9:00 -10:00.

Renata Langová

Ahoj, mé jméno je Renata a nově od září 2018 povedu lekce v ACTIVE Studiu VERTEX Fitness. Specializuji se na lekce Břišní PEKÁČ, SEXY Zadek, TRX, Piloxing, Move To Dance a potkávat se budeme moci i na lekcích FIT Mamky na MATEŘSKÉ. Těším se až se potkáme a dáme si společně do těla.

No photo

Martina Rojíčková

Ahoj, mé jméno je Martina Rojíčková a mou vášní a specializací jsou lekce v ACTIVE Studiu lekce JÓGY. Každou neděli bych Vás srdečně pozvala a provedla lekcí JIN JÓGY. Přijďte si odpočinout od každodenních starostí do místa, které provoní vonné tyčinky a rozsvítí světlo z vonných svíček

Barbora Tunková

Ahoj, jmenuji se Barča a  v ACTIVE Studiu se budeme potkávat na lekcích Trampolínek a Problémových partií. Dále se těším na všechny ranní ptáčata každý pátek v 6:45 na RANNÍ Tabatě. Přijďte si semnou zamakat a věřte, že budete odcházet příjemně unavení, psychicky uvolněný a nastartovaný na nový den.

Kateřina Hebíková

Andy Pekáčová

Ahoj, jmenuji se Aneta Pekáčová ale každý mi neřekne jinak než Andy. Miluju intervalové tréninky s využitím TRX, PUMPu a BOSU. Na mých lekcích se určitě nudit nebudete. 

Michaela Hlaváčková

Mé jméno je Michaela Hlaváčková a jóga je celý můj život. Budu moc ráda, když vyzkoušíte mé lekce a užijete si hodinu protažení, vnímání svého těla i duše a zastavíme se v tomto uspěchaném světě.