Akce

Iva Fošumová

Ahoj, jmenuji se Iva Fošumová a budete se semnou moci setkat na lekcích H.E.A.T.Programu.

Kateřina Faměrová

Ahoj, jmenuji se Katka Faměrová a v HEAT Studiu  VERTEX Fitness se specializuji hlavně na HEAT Redukční a na HEAT Tvarování. Mým cílem je připravit lekce takovým způsobem, aby lekce byla vhodná jak pro pokročilé, tak pro naprosté začátečníky. Lekce připravuji v redukčním / spalovacím pásmu a každou lekci se snažím dělat jinou! Jen tak nás HEAT Program nikdy nepřestane bavit a každá lekce pro nás bude zážitkem.

Dana Doubravová

Ahoj, jmenuji se Dana Doubravová a provedu Vás lekcí každé pondělí od 16 hod. Těším se na Vás.

Pavlína Dvořáková

Ahoj, jmenuji se Pavla Dvořáková a v HEATStudiu se budeme moci setkávat na lekcích HEAT Cardio a HEAT Workout, kde si zlepšíme svou fyzickou kondici a zpevníme základní velké svalové skupiny.

Veronika Chrástková

Ahoj, mé jméno je Veronika Chrástková a mou specializací jsou Redukční lekce HEAT Programu. Potkávat se budeme moci na lekcích v HEAT Studiu a to každé úterý a pátek v odpoledních hodinách.

Barbora Tunková

Mé jméno je Barča a specializuji se na HEAT Tvarování a HEAT Cardio.

Jana Požárková

Ahoj, mé jméno je Jana a v HEAT Studiu VERTEX Fitness vedu především podvečerní lekce. Potkat se budeme moci v úterý, ve čtvrtek a v neděli. Vedu lekce všech typů - od Kondičních, Redukčních - přes kombinaci HEAT Programu s posilováním (HEAT Tvarování). HEAT Program je pro mne jako droga, skvěle si díky němu udržuji postavu a čistou mysl. Přijďte si semnou užít lekci dle Vaší libosti a já věřím, že budete odcházet spokojení a uvolnění, stejně jako já.

Dana Freudenschussová

Ahoj, jmenuji se Danča a v HEAT Studiu se specializuji především na HEAT Tvarování, kde si 45 minut dáme Redukční - spalovací HEAT a 15 minut si zaposilujeme se zaměřením na problémové partie. Lekce vedu každý pátek od 8:00 - 9:00! Těším se na Vás, tak honem - přihlaš se na webu v sekci ROZVRH - HEAT Studio, ať danou lekci nepropásneš!

Renata Langová

Ahoj, jmenuji se Renata Langová a od září 2018 se budeme moci potkávat na lekcích v HEAT Studiu VERTEX Fitness. Každé pondělí v podvečer a čtvrtek ráno Vás provedu lekcema HEAT Programu. Mým cílem je, abyste si na lekcích pořádně zamakali, vyčistili si hlavu od každodenních starostí a hlavně, abyste se bavili. Těším se na Vás.

Kateřina Marková

Ahoj, jmenuji se Katka a v HEAT Studiu se budeme potkávat hlavně o víkendu. Zaměřila jsem se na ranní lekce v sobotu a v neděli. V sobotu se zaměříme na HEAT Redukční, odkud jediné tričko neodejde suché a v neděli ráno si dáme HEAT Tvarování, kde mimo redukčních 45 minut chůze připojíme ješttě 15 minutové posílení problémových partií. Těším se na Vás, tak šup šup - zarezervuj si svou lekci ještě dnes v sekci ROZVRH - HEAT Studio! 

Tereza Vojtová

Ahoj, jmenuji se Terka a HEAT Program je moje vášeň. Mám ráda všechny typy lekcí a proto se budeme moci potkávat od Kondičních, přes posilovací až po Redukční lekce. 

Denisa Nováková

No photo

Šárka Štrosová

Kateřina Konečná